Majster w pocie czoła

Warsztat oddaje się w w objęcia profesjonalistów. Specjaliści od kolorowych koszulek i bluz w rękach fachowców od ciała, diety i wyglądu. Na parę miesięcy łączymy siły. Wojtek i Magda zrobią z nas majstrów o nienagannych sylwetkach. Każdy z nas ma inne założenia, każdy określił inne cele, ale wszyscy mamy 100% motywacji, aby je osiągnąć. Kibicujcie nam, bo będziemy Was zasypywać postępami, filmami z sal gimnastycznych i tras. Będziemy potrzebowali Waszego wsparcia. Ogłaszamy wielki program naprawczy majstrów w warsztacie koszulkowy pt. „majster w pocie czoła”. To będzie prawdziwy poligon dla naszej kondycji, ale również dla naszych ubrań, które teraz osobiście przetestujemy w ekstremalnych dla nas warunkach. I wyciągniemy wnioski!
Jednocześnie gorąco polecamy współpracę z Wojtkiem (Selekcja SF FST) i Magdą (Napędzamy do zmiany). Czujemy, że jesteśmy w dobrych, wojskowych rękach żołnierza sił specjalnych i ekspertki w dziedzinie treningu i odżywiania. Mega sympatyczny i bardzo rzeczowy duet. Od samych ustaleń mamy lekkie zakwasy 🙂
Specjalnie na potrzeby akcji reanimujemy naszego twittera (https://twitter.com/w_koszulkowy), odsyłamy też do instagrama (https://www.instagram.com/warsztatkoszulkowy/) – będzie tam dużo dobrego.
Obiecujemy też wyszarpać dużo zdrowotnych i fit-ciekawostek od naszych oprawc…. opiekunów 🙂
#majster_w_pocie_czola