fbpx

KOSZULKI I BLUZY PO TRENINGU

Robimy fantastyczne koszulki biegowe, ale kiedyś zaczynaliśmy od bawełny… Pomyśleliśmy, że można częściowo wrócić do korzeni i połączyć je z tym, w czym się aktualnie specjalizujemy. Tak powstała kolekcja “po treningu”. Bawełniane koszulki i bluzy z kolorowymi wstawkami z funkcjonalnych – sportowych dzianin drukowanych w pełni wg Twoich wytycznych.

Koszulki i bluzy z bawełny premium z pięknymi, zaprojektowanymi specjalnie dla Ciebie i wg Twojego projektu/pomysłu wstawkami. W pełni zadrukowane elementy z coolmaxu® wszywane jako panele.

PO CO I DLA KOGO?

Sportowy poliester to idealny materiał do ćwiczeń. Ale rozumiemy, że chodzenie w nim na co dzień nie musi być dla wszystkich komfortowe. Dlatego postanowiliśmy sprawić, żebyście w pełnym komforcie promowali swoje drużyny i czuli się wizualnie ich częścią również “po godzinach”.

Przykładowe umiejscowienie drukowanych paneli

ROZMIARY

Wszelkie rozmiary koszulek i bluz są identyczne z naszymi tabelami sportowych ciuchów. Jeśli dotąd zamawiałeś L-ki – śmiało bierz je nadal!

Tabele znajdziesz tutaj: http://sklep.warsztatkoszulkowy.pl/content/9-tabela-rozmiarow

MATERIAŁY

Odwiedzieliśmy sporo hurtowni i producentów bawełnianych dzianin i tkanin, aby ostatecznie mieć pewność, ze korzystamy z najlepszych matriałów!

FASONY

Szyjemy koszulki i bluzy w fasonach męskich, damskich oraz dziecięcych.

JAK ZAMAWIAĆ?

Tak, jak w przypadku zamówień na sportowe ubrania, jeśli masz projekt, przysyłasz go do nas na kontakt@warsztatkoszulkowy.pl . Jeśli nie – napisz do nas jaki masz pomysł, prześlij wszystkie materiały, jakimi dysponujesz, a które mogą nam pomóc w przygotowaniu projektu.

Opisz który z paneli chciałbyś zadrukować oraz jakiego koloru koszulkę czy bluzę chcesz otrzymać. Dostępne są: biała, czarna i ciemno-melnażowa.

Pozycja “koszulka po treningu” znajduje się na końcu listy.