Czapka, komin, rękawek... Dodatki stanowiące niby jedynie dopełnienie stroju, ale często są też swoistą kropką nad "i", dzięki której wyglądamy i czujemy się kompletnie. Trudno wyobrazić sobie górskiej wędrówki bez ciepłej czapki. Albo wietrznego treningu bez osłaniającego szyję komina. 

Dodatki mogą stanowić doskonałą alternatywę dla droższych koszulek czy bluz, gdy zastanawiamy się co włożyć do pakietu startowego. Mogą też być pięknym, drobnym gratisem prezentowanym Klientom Twojej firmy.

Czapki sportowe - dwustronne, elastyczne, zadrukowane w całości.

Rękawki biegowe - niezwykle praktyczne szczególnie w dni o niejednoznacznych warunkach. Łatwe do ściągnięcia na trasie biegu i schowania nawet do kieszeni. Od strony bicepsa - zakończenie gumką z silikonem to sprawdzone w boju rozwiązanie.

Komin - klasyka. Ale w naszym wydaniu w nieco ulepszonej formie. Nieprzypominający taniego, ogranego już do bólu komina z microfibry. Nasza propozycja to kominy z materiałów elastycznych z lycrą, o różnych grubościach. 

Opaska - ciepła alternatywa dla czapki. Bardziej praktyczna podczas aktywności fizycznej, bo jednocześnie osłaniająca uszy i głowę przed zimnem i wiatrem, ale i niepozwalająca na przegrzanie. A gdy robi się zbyt ciepło - łatwa w transporcie zawinięta na ręce nawet wtedy, gdy nie mamy kieszeni.

 

Pamiętaj! Każdy element koszulki może zostać zmodyfikowany i zadrukowany wg Twoich potrzeb!

Chcę ubrać drużynę!
Image
Image
Image

Opaski dwuwarstwowe i lekkie - jednowarstwowe

Image

Kominy z elastycznych materiałów z lycrą

Image

Opaski głębsze i węższe. Z możliwością modyfikacji wg indywidualnych wymagań.

Image

Dzięki zszywaniu komina jednym płaskim szwem - drukujemy cały materiał wokół. Nie jak w przypadku "zwykłych" kominów - na zasadzie awersu i rewersu z nietrafionym łączeniem.

Kontakt

michal@warsztatkoszulkowy.pl
ania@warsztatkoszulkowy.pl

tel.:  +48 534 0 11 111

Szybciej Dalej Sp. z o.o.
Zabrze, ul. Sienkiewicza 13
nip 648-270-63-09

nie jest niezbędny, nie dzwonimy bez potrzeby, przydaje się głównie w przypadku problemu z mailem
Opisz jaki rodzaj i ilość odzieży Cię interesuje. Opowiedz nam o swoich potrzebach 😉
Będzie nam turbo miło jeśli dacie nam znać skąd nas znacie. Dla Ciebie to 1 klik, dla nas bardzo cenna wiedzie. Z góry dzięki!
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 4.
Wyślij pliki potrzebne nam do projektu czy wyceny. Możesz to zrobić też później, w kolejnym etapie ustaleń.