komplety piłkarskie

Koszulki biegowe wymagają doskonałych parametrów odprowadzania wilgoci. Koszulki do biegów przeszkodowych i sportów walki – najlepszej wytrzymałości. Od lat obecni jesteśmy w tych dyscyplinach, dlatego zdecydowaliśmy się połączyć te cechy i zaoferować najlepsze komplety piłkarskie. Takie,  w jakich sami chcielibyśmy grać!

Oddychające, mocne materiały. Nierwące się szwy i mocne wykończenia. Oddychający nadruk będący integralną częścią materiału – zamiast odklejających się nieprzepuszczalnych numerków i nazwisk. Indywidualne projekty, darmowa personalizacja. To cechy naszych strojów.

Warsztat Koszulkowy to producent strojów sportowych. Oznacza to, że sami projektujemy, drukujemy i szyjemy komplety piłkarskie!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Placeholder Image
140 PLN

KOMPLET: KOSZULKA piłkarska + SPODENKI ELASTIC

Koszulka piłkarska z lekkiego i oddychającego materiału elastycznego, pełen nadruk, personalizacja, ściągacze u dołu ramion.

110 PLN

KOSZULKA bramkarska ELASTIC

Bluza bramkarska z elastycznego materiału oddychającego z pełnym nadrukiem i personalizacją, ściągacze u dołu ramion, poduszki na łokciach.

80 PLN

KOSZULKA (BEZ SPODENEK)

Standardowe shorty zawodnicze z elastycznego materiału, z pełnym nadrukiem i perosnalizacją. Sznurek.

ceny brutto, z VAT

Projekt - gratis dla zamówień min. 6 kompletów

PERSONALIZACJA - W CENIE


ZAMÓW

1. POMYSŁ, POTRZEBA

Zgłaszacie się z pomysłem, potrzebą, pytaniami. Dobrze jeśli na tym etapie przedstawicie wstępną wizję, kolorystykę, pokażecie stroje innych drużyn, które Wam się podobają.

2. WSTĘPNY PROJEKT

Odpowiadamy, wyceniamy (jeśli zapytanie tego wymaga, np zawiera niestandardowe elementy) i przygotowujemy wstępny projekt. Określamy możliwy termin realizacji

3. AKCEPTACJA, PRODUKCJA

Jeśli nasza propozycja przypadła Wam do gustu - mamy to! Jeśli nie - pracujemy dalej. Przesyłacie poprawki lub zupełnie zmieniamy koncepcję. Po akceptacji projektu zabieramy się do dogrania formalności, płatności i bierzemy się do szycia!

4. ODBIÓR i DOMAWIANIE

Odbiór strojów i późniejsze domówienia pojedynczych kompletów w razie potrzeby. Pamiętajcie, że możecie domawiać nawet pojedyncze egzemplarze w tej samej, pierwotnie ustalonej cenie!

PROJEKT GRATIS

Nasze doskonałe graficzki przygotują dla Was propozycję wyglądu kompletów - nieodpłatnie. Od Was potrzebujemy jedynie określenia kolorystyki, wizji, może jakiegoś pomysłu czy wskazania kompletów drużyn, które Wam się podobają. Otrzymacie pierwszą propozycję, prześlecie uwagi i poprawki i na ich podstawie ruszymy dalej z procesem projektowania.

ZAPYTAJ O PROJEKTza darmo!
Placeholder Image

Sprawdzone materiały

Od lat produkujemy odzież dla drużyn. Mamy sprawdzone dzianiny - mocne i oddychające. Lekkie i przewiewne.

W przypadku kompletów piłkarskich proponujemy lekki, przewiewny bardzo mocny i bardzo elastyczny materiał z domieszką lycry. Ponadprzeciętna elastyczność spowoduje, że przytrzymanie za koszulkę na niewiele się zda! Jednocześnie sama koszulka nie strzeli w mocnym zwarciu!

Dysponujemy szeroką gamą innych technicznych dzianin - jeśli Twoje priorytety leżą gdzie indziej - wspólnie dobierzemy najbardziej odpowiedni materiał: grubszy, może jeszcze mocniejszy, z ciekawą fakturą w dotyku... Opcji jest wiele.

Placeholder Image
Image
Image
Image
Image

wygodny krój

Koszulki sportowe szyjemy w klasycznym fasonie. Wygodnym i sprawdzonym przez tysiące sportowców. Rękawki zakończone delikatnym, ozdobnym ściągaczem, który nadaje koszulce "sznytu". Na życzenie dostępny również kołnierzyk "w serek"

Spodenki to sprawdzony, standardowy fason - luźny krój, gumka, sznurek.

Odzież dostępna w rozmiarach 104, 116, 128, 140, 152, XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL - męskich oraz damskich fasonach.

SPRAWDŹ DODATKIkominy, rękawki, czapki
Placeholder Image
Image
Image
Image
Image

Imiona, nazwiska, numery -  W CENIE

W przypadku kompletów piłkarskich rozumiemy, że nazwiska zawodników oraz ich numery są integralną częścią koszulki. Dlatego koszt ich dodruku jest wliczony w cenę koszulki. Innymi słowy - za personalizację w przypadku koszulek i spodenek piłkarskich nie płacisz dodatkowo

Placeholder Image

ODDYCHAJĄCY NADRUK

Cała koszulka jest drukowana sublimacyjnie. Oznacza to, że nie spotkasz w naszych koszulkach naklejanych numerków czy nazwisk. Nie ma możliwości odklejenia się numeru a w miejscu, gdzie znajduje się numer nie spocisz się z powodu folii. Nadruk na całej powierzchni nie wpływa w najmniejszym stopniu na parametry materiału.

Placeholder Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Kontakt

michal@warsztatkoszulkowy.pl
ania@warsztatkoszulkowy.pl

tel.:  +48 534 0 11 111

Szybciej Dalej Sp. z o.o.
Zabrze, ul. Sienkiewicza 13
nip 648-270-63-09

nie jest niezbędny, nie dzwonimy bez potrzeby, przydaje się głównie w przypadku problemu z mailem
Opisz jaki rodzaj i ilość odzieży Cię interesuje. Opowiedz nam o swoich potrzebach 😉
Będzie nam turbo miło jeśli dacie nam znać skąd nas znacie. Dla Ciebie to 1 klik, dla nas bardzo cenna wiedzie. Z góry dzięki!
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 4.
Wyślij pliki potrzebne nam do projektu czy wyceny. Możesz to zrobić też później, w kolejnym etapie ustaleń.