fbpx

KOSZULKI DO BIEGANIA

Naszym głównym produktem i tym, co robimy najlepiej są koszulki do biegania. Zadrukowane w całości sublimacyjnie – oddychające t-shirty przeznaczone do uprawiania sportów wszelkiej maści.

Druk sublimacyjny oznacza, że parametry materiału nie ulegają zmianie. Nadruku nie stanowi warstwa farby, a jedynie delikatne, niewyczuwalne barwienie na poziomie włókna.

Coolmax® – oddychający poliester stworzony do produkcji strojów sportowych, o zwiększonej oddychalności. Dzięki specjalnej budowie charakteryzuje się dużą łatwością przenoszenia wilgoci z powierzchni skóry w przestrzenie, skąd łatwiej paruje.  Materiał nie rozkłada się pod wpływem promieniowania słonecznego UV. Dzięki temu znacząco ograniczony jest nieprzyjemny zapach charakterystyczny dla tańszych poliestrów.

Ultralight to materiał niemal dwukrotnie lżejszy. Jego minusem natomaist jest mniejsza odporność na zaciągnięcia i mechaniczne uszkodzenia.

Poza koszulkami do bigania, posiadamy w ofecie model rashguard – specjalny typ koszulki przylegającej ściśle do ciała. Idealny do biegów przeszkodowych i na siłownię.

ROZMIARY

Wszelkie rozmiary koszulek i bluz podane są w tabelach rozmiarów znajdujących się w naszym sklepie internetowym – pod adresem http://sklep.warsztatkoszulkowy.pl/content/9-tabela-rozmiarow

PROJEKTOWANIE

Wszelkie informacje na temat projektowania znajdziesz na tej stronie [klik].

FASONY

Szyjemy koszulki i bluzy w fasonach męskich, damskich oraz dziecięcych.

JAK ZAMAWIAĆ?

Jeśli masz projekt – przysyłasz go do nas na kontakt@warsztatkoszulkowy.pl . Jeśli nie – napisz do nas jaki masz pomysł, przeslij wszystkie materiały, jakimi dysponujesz, a które mogą nam pomóc w przygotowaniu projektu.