• Zamawiając odzież w Warsztacie Koszulkowym - możesz otrzymać projekt. 
  • Dla zamówień do 5 sztuk odzieży - zachęcamy do korzystania z naszego kreatora: LINK lub odpłatnie - w cenie 200 zł
  • W przypadku zamówień od 6 sztuk  projekt przygotowujemy GRATIS*.

Tworzymy projekty od podstaw, opierając się na Waszych wytycznych i przesłanych preferencjach (kolor, układ). Poniżej przedstawiamy też wstępną bazę propozycji, które mogą (ale nie muszą) posłużyć jako punkt wyjścia. Dodatkowo - możesz jako podstawę dla swojego projektu wykorzystać wzory z naszego sklepu internetowego z dowolnym zakresem modyfikacji.

* projekt GRATIS: na podstawie Twoich wytycznych przedstawiamy jedną główną propozycję, ewentualnie parę wariacji na jej temat. W dalszym etapie przyjmujemy Twoje konkretne uwagi i pomysły do niej i na tym pracujemy dalej. Warunkiem darmowego projektowania jest współpraca z nami w zakresie pomysłów i rzeczowych uwag. Oznacza to, że liczymy mocno na konkrety 🙂 Nie "coś innego", "zróbcie inaczej". Dajemy coś gratis, ale liczymy też na pomoc.

W przypadku jeśli nasza propozycja nie spotka się z Twoim zadowoleniem "fundamentalnie", możemy rozpocząć etap ponownie, tym razem jednak przechodząc na opcję płatną projektu (200 zł). W większości przypadków jednak udaje nam się szybko wypracować wspólny front 🙂