fbpx

STROJE PIŁKARSKIE DLA DRUŻYN

Koszulki biegowe wymagają doskonałych parametrów odprowadzania wilgoci. Koszulki do biegów przeszkodowych i sportów walki – najlepszej wytrzymałości. Od lat obecni jesteśmy w tych dyscyplinach, dlatego zdecydowaliśmy się połączyć te cechy i zaoferować najlepsze koszulki do kontaktowych sportów zespołowych, jakie jesteśmy w stanie wykonać. I w jakich sami chcielibyśmy grać!

Oddychające, mocne materiały. Nierwące się szwy i mocne wykończenia. Oddychający nadruk będący integralną częścią materiału – zamiast odklejających się nieprzepuszczalnych numerków i nazwisk. Indywidualne projekty. To cechy naszych strojów.

MATERIAŁ

Dzianina koszulek PRO i RAGLAN wykonana jest z przędzy modyfikowanej o przekroju wspomagającym odprowadzanie wilgoci. Materiał jest przy tym bardzo mocny i odporny na roztarganie.

SZWY

Płaskie szwy wykonane autolapem to specjalny rodzaj połączeń materiału stosowany w odzieży używanej w sportach walki i biegach przeszkodowych. Charakteryzuje się dużą odpornością na rozciąganie. Do jego wykonania używa się aż 6 nici jednocześnie. Po obu stronach (wew. i zew.) jest płaski, co wpływa na mniejsze podrażnienia przy intensywnym użytkowaniu.

MOCNE NICI

Tu nie ma miejsca na oszczędności. Używamy najmocniejszych i najlepszych dostępnych przędzy i nici na rynku.

NADRUK

Cała koszulka jest drukowana sublimacyjnie. Oznacza to, że nie spotkasz w naszych koszulkach naklejanych numerków czy nazwisk. Nie ma możliwości odklejenia się numeru. Nadruk na całej powierzchni nie wpływa w najmniejszym stopniu na parametry materiału.

PANELE

Modele PRO mają wszyte panele boczne. Wykonane są z bardzo elastycznego materiału. Dzięki temu koszulka jest bardziej odporna na ciągnięcie przez przeciwnika. Panele zapewniają też  lepsze odprowadzanie potu spod pach.

3 FASONY

W zależności od Twoich preferencji lub wymagań projektu – oferujemy 3 modele koszulek. Różnią się fasonem – sposobem wszycia rękawków. Modele PRO mają dodatkowo panele boczne.

PROJEKT

Na podstawie Twoich wytycznyvh zaproponujemy projekt koszulki w każdym jej elemencie. Tło może być jednolite lub zupełnie nietypowe. Każdy element, jak herb, napis, logo sponsora – może się znaleźć w dowolnej wielkości w dowolnym miejscu.

KOMPLETY

Koszulki w 3 fasonach, spodenki, narzutki. W ofercie mamy nawet osobne rękawki, bluzy i kurtki.Napisz po prostu czego potrzebujesz.

JAK ZAMAWIAĆ?

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.