Sami projektujemy, drukujemy i szyjemy oferowaną przez nas odzież rowerową. W 2024 wprowadzamy do oferty funkcjonalne koszulki i bluzy z elastycznego materiału - idealne na rower. 

W marcu 2024 wprowadziliśmy niesamowicie wygodne koszulki z elastycznego materiału z długim rękawem. Idealne do downhillu i szeroko pojętego MTB. 

Jeśli szukasz klasycznych koszulek rowerowych - z zameczkiem z przodu, 3 kieszonkami z tyłu - śmiało - takie też szyjemy.

Oczywiście każdy fason to indywidualny, wymyślony przez Ciebie a zaprojektowany przez nasze graficzki projekt. Cały! Bez ograniczeń. Możesz zadrukować całą koszulkę, bluzę czy legginsy jak chcesz a stopień skomplikowania wzoru (ilość logotypów sponsorów, zdjęcia, imiona itd) nie wpływa na cenę. Co więcej - całe obranie oddycha w równym stopniu. Nie znajdziesz tu nieelastycznych i nieoddychających folii czy farb!

 

Napisz, zamów

Pamiętaj! Każdy element bluzy może zostać zmodyfikowany i zadrukowany wg Twoich potrzeb!

Image
Image

Indywidualny projekt, zadruk na całej powierzchni, kilka fasonów koszulek i bluz

Katalog odzieży
Image

Dowolny projekt. Kolorowy, czarno biały, nawet zielono fioletowo cytrynowy. Jaki chcesz. Serio 🙂

Image

Niekrępujący ruchów fason sprawdzony z elastycznych materiałów. Pod lub na ochraniacze - bez różnicy.

Image

Kołnierzyk

Image

Panele boczne z możliwością wykonania ich z innych materiałów, co bardzo pozytywnie wpływa na wygląd koszulki oraz umożliwia zastosowanie np przewiewnej siatki.

POMYSŁY NA KOMPLETNY STRÓJ ROWEROWY

Image

Ciepłe i wygodne bluzy dopełnią szyku Twojej rowerowej ekipie. Projekt może być 100% spójny z koszulkami czy legginsami na rower.

Image

Opaski. Wygodna, niezajmująca dużo miejsca w kieszeni alternatywa dla czapki. Po zjeździe, gdy zimno w uszy - idealnie ochronią je przez zimnem. Oczywiście - w pełnym nadruku zgodnym z projektem pozostałej garderoby.

Image

Lekkie i przewiewne koszulki z długim i krótkim rękawem. Męski i damskie. Z projektem korespondującym z resztą odzieży. 100% zadruku w 100% Twojego projektu lub pomysłu.

Image

Dodatki, czyli np. kominy. Lekkie i bardzo elastyczne - do założenia nawet pod kask.

Image

Kontakt

michal@warsztatkoszulkowy.pl
ania@warsztatkoszulkowy.pl

tel.:  +48 534 0 11 111

Szybciej Dalej Sp. z o.o.
Zabrze, ul. Sienkiewicza 13
nip 648-270-63-09

nie jest niezbędny, nie dzwonimy bez potrzeby, przydaje się głównie w przypadku problemu z mailem
Opisz jaki rodzaj i ilość odzieży Cię interesuje. Opowiedz nam o swoich potrzebach 😉
Będzie nam turbo miło jeśli dacie nam znać skąd nas znacie. Dla Ciebie to 1 klik, dla nas bardzo cenna wiedzie. Z góry dzięki!
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 4.
Wyślij pliki potrzebne nam do projektu czy wyceny. Możesz to zrobić też później, w kolejnym etapie ustaleń.